atrakcje ciechocinka

Majówka Ciechocinek

Majówka w Ciechocinku

Majówka w Ciechocinku to wydarzenie, które każdego roku przyciąga tłumy odwiedzających i daje niezapomniane wrażenia. Sezon kuracyjny jak co roku rozpocznie się od Ciechocińskiej Parady Majowej, będącej już kolejną edycją tej imprezy. Jest to wydarzenie, które przyciąga tysiące gości i stanowi uroczyste otwarcie sezonu w uzdrowisku. W tym roku wyjątkowo  Ciechocińska Parada Majowa odbędzie się 11 maja, a nie jak w latach minionych 1 maja. Chcesz powitać „Majówkę” przy grillu? Wiele restauracji w Ciechocinku w tym okresie oferuje dania z grilla. Spora część lokali jest  w tym okresie przygotowanych na obiady dla grup.

Majówka w Ciechocinku

Mecz CKS Zdrój - Notecianka Pakość
1 maja 2024, godzina 12:00

Przygotujcie się na emocjonujące sportowe wydarzenie! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej na mecz pomiędzy CKS Zdrój Ciechocinek a Notecianką Pakość, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Ciechocinku. Spotkanie zaplanowane jest na 1 maja 2024 roku o godzinie 12:00.

Stadiom Miejski, ul. Tężniowa 6

Koncert młodzieży z pracowni Sławka Małeckiego
1 maja 2024, godzina 16:00

Nie przegapcie wyjątkowego wydarzenia muzycznego w sercu parku Zdrojowego! Zapraszamy na koncert „Skrzydła Talentów – Wibracje Młodości”, prezentujący młode talenty z pracowni Sławka Małeckiego. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na scenie młodych, pełnych pasji artystów, którzy pod opieką wybitnego mentora, Sławka Małeckiego, zaprezentują swoje umiejętności.

Muszla Koncertowa w parku Zdrojowym 

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 maja
3 maja 2024, godzina 10:00

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja Msza św. w Kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Ciechocinku, następnie przemarsz pod pomnik Romualda Traugutta, wystąpienie Burmistrza Ciechocinka i złożenie wiązanek kwiatów pod pomnikiem

Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła, ul. Owczarka 1

 

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy
3 maja 2024, godzina 16:00

Nie przegapcie wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które odbędzie się w Teatrze Letnim przy ulicy Kopernika 3! Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy, gdzie doświadczycie niepowtarzalnej energii i pasji muzyki cygańskiej w sercu miasta.

Teatr Letni, ul. Kopernika 3

Majówka w Ciechocinku

Kiedy odbędzie się Ciechocińska Parada Majowa?

Ciechocińska Parada Majowa w 2024 roku odbędzie w dniu 11 maja 2024 (sobota). Po Ciechocińskiej Paradzie Majowej na stadionie odbędzie się Majowy Piknik Rodzinny z koncertami popularnych artystów, a także strefą jedzenia i zabaw dla dzieci.

Kto wystąpi na Majowym Pikniku Rodzinnym?

Na Majowym Pikniku Rodzinnym w 2024 roku wystąpią takie gwiazdy jak: Andre, Cleo, Nowator, Polski Elvis Presley.

Gdzie odbędzie się Majowy Pikniku Rodzinny?

Majowy Piknik Rodzinny 2024 odbędzie się w Ciechocinku na stadionie miejskim przy ulicy Tężniowej 6.

Ile kosztuje wstęp na Majowy Piknik Rodzinny?

Wstęp na Majowy Piknik Rodzinny 2024 w Ciechocinku jest bezpłatny dla wszystkich.

Ciechociński Piknik Rodzinny

Majówka w Ciechocinku

Majówka w Ciechocinku to idealna okazja, by poczuć wyjątkowy klimat miasta, cieszyć się różnorodnością kulturalną i rozpocząć sezon wypoczynkowy w wielkim stylu. 11 maja 2024 (sobota) na scenie wystąpią: Andre, Cleo, Nowator, Polski Elvis Presley. Zapraszamy do doświadczenia tej wyjątkowej atmosfery.

Atrakcje Turystyczne

Poznaj ciekawe miejsca

Atrakcje Kulturalne

Poznaj ciekawe wydarzenia

Atrakcje Kulinarne

Poznaj ciekawe smaki